Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Koltuk İskeleti Tamiri

Odalarımıza hayat veren, rahatlığımızı sağlayan ve olmazsa olmazlarımız olan koltuklarımız zaman zaman aşırı kullanımdan dolayı ya da yapılan hatalardan dolayı tahrip olabiliyor. Bazen var ise yaylarında ortaya çıkan sorun ya da ahşaplarının soyulması, kırılması gibi sorunlarda yine başınıza çok sık olmasa da zaman zaman gelebiliyordur. Dolayısı ile bu gibi anlarda ihtiyacınız olan koltuk iskeleti ve sonrasında kumaş döşemesi oluyor olacak. Koltuk iskelet tamiri ile koltuklarınız sorunlarından kurtuluyor olacak ve sizler yeniden yepyeni satın almış olduğu düşünülen koltuklarınızı kullanmaya devam ediyor olacaksınız.

Koltuk iskeletlerinize rötuşlar

Koltuk iskeletleriniz aslında oldukça sağlam gibi görünebilir ama koltuk döşemesi değiştirirken ortaya çıkan sorunlarda başarı ile giderilebilir. Koltuk iskeleti değişimi yapılır ve sonrasında ise yine seçim yapmış olduğunuz döşemeleriniz başarı ile giydirerek sizlere teslim edilir. Arzu ederseniz eğer koltuklarınıza göre tekrar aynı kumaş kullanımı yapılabilmesi durumunda da tamirat tamamlanabilir. Koltuklarınıza küçük dokunuşlar mı lazım yoksa büyük tadilatlar mı? Ustalarımız bunu değerlendirecek ve sizleri bilgilendirerek tadilat sürecine başlıyor olacaklardır.

Antika koltuklarınız güvende

Özellikle antika koltuklarınızın kıymetini elbette her daim biliyorsunuz ve bilmeye de devam edeceksiniz. Gerek yeni aldığınız ve tadilat isteyen bir antika koltuğunuz ya da elinizde var olan ve artık rötuşlar isteyen bir antika koltuğunuz olsun fark etmez. Koltuk iskelete tamiratı ile sorunlar giderilecek ve yine yıllara meydan okuyan koltuklarınız ortaya çıkarılacaktır. Koltuk iskelete tamiri ile koltuklarınızın ömrü çok daha fazla uzayacak ve bunu yaparken oldukça dikkatli olan bir ekip ile çalışmanın mutluluğunu ve rahatlığını yaşamış olacaksınız.

Koltuk iskelet tamiri ücretleri

Koltuk iskelete tamiri ücretleri ilk etapta en çok merak ettiğiniz konulardan biri olur. Bunun için firmamız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Alacağınız fiyat koltuğunuzun durumuna ve adetine göre değişiyor olacaktır. Bu sebeple ürüne özel en doğru fiyatı verebilmek için sizlerde koltuklarınızın iskeleti ve sandalye iskelete tamiri için bizlere ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat oranları ve en kaliteli işçilik farkımız ile sizlere her daim hizmet vermeye hazırız. Ön bir ekspertiz ile fiyat oraya çıkacak ve cebinizi yormayan ücretler ile koltuklarınıza ve sandalyelerinize en sağlıklı şekilde ulaşmanın rahatlığını yaşayın.

Kısa sürede teslim

Koltuk iskeletinde en önemli ayrıntılardan biri süreçtir. Sizi oyalamadan, en kısa sürede kaliteli bir işçilik ile koltuklarınızı almaya ne dersiniz? Kısa sürede teslim alacağınız ürünlerinizin koltuk iskelet tamiratı yapılmış ve yüzleri giydirilmiş bir şekilde sizlere teslim ediliyor olacak.  Size kalan ise koltuklarınıza kavuşmak ve tekrar mutlu bir şekilde kullanıma devam etmek olacaktır. Yani kısaca çok daha ucuz bir maliyet ile, koltuklarınızı değiştirmeye gerek kalmadan tekrardan yıllarca kullanacağınız koltuklarınızı odalarınızın en güzel yerlerine koyabilirsiniz. Gelecek olan misafirleriniz hayran kalacak ve sizler üzerinde yıllarca mutlu bir şekilde oturmaya hak kazanabileceksiniz.

Koltuklarınızın dilinden anlayın ve onları atmak ya da yok etmek yerine değerini bilerek koltuk iskeletinde eksiklikleri gidererek yenden kumaş değişimi yaparak yepyeni ve sapa sağlam bir koltuk takımına dönüşmesine tanık olmaya başlayın.

Diğer Hizmetlerimiz

Sorry, there is no child pages under your selected page.

Referanslarımız

turk-telekom fmk-mimarlik persan
verdi-perde a1-deri aydin-tekstil

Müşteri Yorumlarımız

Bertu Tasarım Evi

ile 3 senedir birlikte çalışmaktayız, özel projelerimizde ki koltukları, berjerleri, pufları ve sandalyeleri kendilerine ilettiğimiz istekleri beklenilenin üstünde ki tasarımları ile her zaman ortaya çıkarttılar, başarılarınızın devamını dilemekteyim.

Tülin Ersöz - Mimar
Tülin Ersöz - Mimar
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.