Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Bertu Koltuk Araba

Hakkımızda

Sektördeki başarılı çalışmalarıyla, 1983 yılından buyana faaliyet gösteren Bertu Koltuk; 1996 yılında Sn. Turan Hoşçabollu tarafından kurumsal hale getirilerek faaliyet geliştirerek sektördeki yerini almıştır.

Sektörünün ilk sayılabileceklerinden olan Bertu Koltuk dış özel Tasarım Koltuklar, Koltuk Döşeme ve Koltuk İmalatı konularındaki uygulamalarıyla büyük başarılara imza atmış ve yenilikçi girişimleri planlamayı esas almıştır. Bu kapsamda, Bertu Koltuk; tasarladığı koltuklarla Yurt Dışına İhracat yaparak ve Patentli Koltuklarıyla sektörde kendine hatırı sayılır bir yer edinmiştir.

Koltuk Tasarım ve Koltuk Döşeme alanlarındaki, başarılı üreticilerle birlikteliklerini pekiştiren ve uzmanlarıyla çalışan Bertu Koltuk, tek başına ayrı bir kurum olarak yeni bir ticari başlangıç yapmıştır.

Ayrıca, deneyimli kadrosu ve yenilikçi fikirleriyle sektöre yeni bir anlayış kazandırmıştır. Bu sektörde kendisinden daha prestijli ve deneyimli olan bir çok firmayı şimdiden geri planda bırakıp, adını sektöre yazdırmıştır.

Neler Yapıyoruz?

Koltuk ve Sandalye Tamiri: Eskiyen Koltuklarınız ve Sandalyelerinizin kırılan veya çatlayan bölgelerini tamir edip, tekrardan restore ederek ilk gün ki haline getiriyoruz.

Koltuk ve Sandalye Döşeme: Süngerleri veya yayları yıpranmış koltuk ve sandalyelerinizi, baştan sona söküp en kaliteli malzemeler ile tekrardan döşemekteyiz.

Koltuk & Kırlent Kumaş Değişimi: 500’ü aşkın kartela kumaş seçeneklerimiz ile Deri, Saten, Keten, Şönil, Akrilik, Pamuklu, Flok Süet, Gabardin, kadife, Keten, Kanvas – Panama, Goblen, Damask Kabartma, Alkantara, İmitasyon, Naturel Pamuklu Keten kumaş seçeneklerimiz ile koltuk ve kırlentlerinizin yüz değişimini gerçekleştirmekteyiz.

Boya ve Cila: Renklerini kaybetmiş mobilyalarınızı, tekrardan canlandırarak istediğiniz renkler ile boyamaktayız. Parlak ve Temiz bir görüntü elde etmek için Mobilyalara Cila işlemini uygulamaktayız. İstek üzerine eskitme ve gölgelendirme işlemide uygulamaktayız.

Mobilya İmalatı ve Özel Tasarım: İstediğiniz özel ölçülerde ki koltukları, berjerleri, sandalyeleri, pufları sizin için tasarlayıp imal etmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.