Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Özel tasarım mobilya

Benim odam beni yansıtmalı diyorsanız bunu en iyi koltuklarınız ile ön plana çıkarabilirsiniz. İster spor bir tarzınız isterseniz ottoman bir tarzınız olsun fark etmez. Önemli olan özel ve benzersiz bir tarz ortaya çıkarmak ise yapmanız gereken özel koltuk yapımını tercih etmek olacak. Özellikle sizin de anlatımlarınız ile ortaya çıkacak bir koltukta oturmak ne kadar keyifli olacaktır bir düşünün.

Mimarlarımız hayat versin

İsterseniz siz sadece nasıl bir şey istediğinizi söyleyin ve sizin yerine deneyimli ekiplerimiz en özel yapım koltuk modelini size sunmayı başarsın. Koltuk takımında ortaya çıkacak olan ayrıntılar ve özellikle belirlendikten sonra yapımına başlayacak ve hayal kırıklığı yaşamak yerine, gerçeğini gördüğünüzde o mutluluğu sonuna kadar yaşamış oluverin. Özel tasarım ev eşyaları her zaman eve hayat verir ve ilk bakışta özel olduğunu fark ettirir. Fabrika üretimi mobilyalardan sıkıldı iseniz, size hitap edecek olan mutlaka özel tasarımlar olmalıdır.

Özel tasarım koltuklarınız hazır

Dilerseniz aklınızdakine en yakın hatta bire bir özel tasarım koltuklarınızı firmamıza iletebilir ve sizler için başarılı bir şekilde yapılıp teslim edilmesini dileyebilirsiniz. Oldukça beğeni toplayacak olan koltuk takımlarınız artık gelen her misafiriniz tarafından fark ediliyor olacak. Sonuç olarak kalite ve özellik her zaman fark yaratmayı başarır ve dikkat çeker. Sizler de benim özel tasarım mobilyalara ihtiyacım var diyorsanız şu an da en doğru yerdesiniz.

Ofisleriniz içinde özel tasarımlar

Özel yapım koltuk takımları ya da özel tasarım mobilyalar sadece evlere değil, işyerlerine ve ofislere de hayat veriyor. Tarzınızı hemen gösterebilmek ve farkınızı sektörde gösterebilmek için özel tasarımlar ile odalarınızı daha canlı ve daha dolu bir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz özel odalarınızda ya da müşterinizi ağırladığınız odalarınızda özel parçalar ürettirerek, ofisleriniz içinde özel tasarımları tercih edebilirsiniz.

Berjerler ile renk katın

Özellikle büyük parçaların yanı sıra küçük mobilya eşyaları da odaya hareket katan ayrıntıların başında gelir. Bunların içinde olmazsa olmaz olan berjerler ise yine özel tasarım ile yapılabilmektedir. Özel tasarım berjer örneklerini inceleyebilir ya da kendi tarzınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. İsterseniz mevcut koltuk takımlarınıza uygun olmasını dileyebilir ya da baştan sona farklı olacak bir tasarım oraya çıkarılmasını isteyebileceksiniz.

Özel yapım koltuk ücretleri

Özel yapım koltuk ücretleri ve diğer mobilya ürünleri asla sizin gözünüzü korkutmasın. Özel olmak demek illa çok yüksek ücretler ödemeniz anlamına gelmiyor. Sizler oldukça makul ücretler ile kendinize özel tasarımlar yaptırabilirsiniz. Kendi odalarınıza göre yaptıracağınız ölçüler ile yerleşiminizi tam yapacak ve böylelikle odayı en iyi şekilde de kullanmış olacaksınız.

Özel yapım koltuk ücretleri için firmamız ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz mobilyaları ileterek fiyat alabilirsiniz. Toplu alımlarda elbette çok daha ekonomik bir fiyat belirleniyor olacaktır. Artık tüm evinizin ve ofislerinizin mobilyaları hem özel tasarım olabilecek hem de oldukça makul ücretler ile sunuluyor olacak. Seçim yapacağınız tasarımın yanı sıra arzu ettiğiniz kumaş seçimleriniz, mobilya seçenekleriniz alacağınız fiyatı belirliyor olacaktır. İsterseniz herkesin hayran kalacağı bir koltuk takımını özel yapım olarak tercih ederek fark yaratmaya başlayabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Referanslarımız

turk-telekom fmk-mimarlik persan
verdi-perde a1-deri aydin-tekstil

Müşteri Yorumlarımız

Bertu Tasarım Evi

ile 3 senedir birlikte çalışmaktayız, özel projelerimizde ki koltukları, berjerleri, pufları ve sandalyeleri kendilerine ilettiğimiz istekleri beklenilenin üstünde ki tasarımları ile her zaman ortaya çıkarttılar, başarılarınızın devamını dilemekteyim.

Tülin Ersöz - Mimar
Tülin Ersöz - Mimar
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.