Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mobilya cila ve boyama

Bir insanın evi onun huzuru ve kaçış noktasıdır. Kendinizi her zaman en rahat hissedeceğiniz yer yine kendi odanız, kendi oturma gruplarınız yani kısaca kendi evinizdir. Dolayısı ile evinizin içinde yer alan ve rahatlığınızı sağlayan mobilyalarınızın bakımları ve yenilenmeleri de oldukça önemlidir. Mobilya boyama ihtiyaçlarınızda ya da mobilya cilası ihtiyaçlarınızda firmamız sizlere hizmet vermek için beklemekte ve en güzel işçilik, en ekonomik fiyatlar ile farkını ortaya koyabilmektedir.

Mobilya cilası ile yenileyin

Mobilyalar özellikle yıllar geçtikçe ve kullanıldıkça ilk gün ki görüntüsünü kaybeder. Antika eşyalarınız için bu durum çok daha fazla ön planda olacaktır. Bu gibi durumlarda mobilya cilalama ile koltuk takımlarınızı ya da mobilyalarınızı yeniden ortaya çıkaracak ve parlamasına, yenilenmesine olanak yaratmış olacaksınız.

Mobilya cilacısı olan ustalarımız ile artık mobilyalarınız yeniden can bulacak. Temiz bir işçilik ile ve gerektiği kadar yapılacak cilalama uygulaması ile sizlerde kısa sürede mobilyalarınızı teslim alacak ve eskimiş olan koltuklarınıza yenilik katmayı başarmış olacaksınız.

Mobilya cilalama fiyatları

Mobilyalarınızın türü ne olursa olsun eğer konu cilalama ise en uygun fiyatı firmamızda bulabileceksiniz. Gerekirse öncelikle boyaması yapılacak ve sonrasında cilalaması yapılacaktır. Kendi ahengini bozmadan ve sizin de yönlendirmeleriniz ile koltuklarınız için en ince işçilik yapılacak ve özellikle mobilyalarınız daha fazla değer kazanıyor olacak. İster eski ve manevi özelliği olan mobilyalar, isterseniz yeni almak yerine eskiyi değerlendirmek isteyeceğiniz mobilyalar olsun fark etmez. Bizler sizler için mobilyalarınızın değerini anlıyor ve onları en uygun fiyatlandırmamız ile, en kaliteli işçiliği birleştirerek tamiratını gerçekleştiriyor olacağız.

Mobilya boyama

Mobilya boyama ile hoşunuza gitmeyen mobilyalarınızın rengi ile de oynayabilir ya da tamamen eskimiş ve harap görünen mobilyalarınızı yepyeni bir renk ile de yenileyebilirsiniz. Mobilya boyama konusunda isteklerinizi bizlere ulaştırır ve böylelikle dilediğiniz şekilde çalışılmasını sağlamış olursunuz. Teslim aldığınız da tam hayallerinizde olan ve sizlerin isteklerinin yerlerine getirilmiş olduğu mobilyalarınızı teslim almanın mutluluğunu yaşıyor olursunuz.

Mobilya boyatma için zaman kısıtlamanız var ise yine firmamız bu konuda da sizlere yardımcı olacak ve kaliteli işçilik artı kısa sürede teslimat ile sizlere hizmet veriyor olacaktır.

Mobilya boyacısı olan ustalarımız, oldukça ince işçilik ile çalışmakta ve böylelikle her tarafına elit dağıtılmış ve kusursuz güzellikte olan mobilyalarınızı sizlere teslim etmenin mutluluğunu yaşıyor olacaklardır.

Mobilyalarınız değer kazanıyor

Mobilya boyatma ile ya da mobilya cilalama ile artık eskimiş olan mobilyalarınız yeniden değer kazansın ve gelen herkesin dikkatini çeken bir eşya haline gelsin. Bu bir koltuk tamımı olabilir ya da sandalye takımı. Kullandığınız vitrinler ya da televizyon üniteleri. Kısaca mobilyaya dahil olan her eşya türü için gerek boyama gerek cilalama ve gerek tadilatları bizim farkımız ile yapılacak ve ustalarımızın elinden çıkan en kaliteli işçiliklere sahip olacaksınız. Daha fazla eskimiş olan eşyalarınıza katlanmayın ce hemen fiyat almak ve fikir edinmek için bizler ile iletişime geçmeye başlayın.

Kısaca eşyalarınız için boyama ve cilalama konusunda artık firmamızdan başarı ile hizmet alacak ve herkese referans gösterebileceğiniz bir işçiliğe sahip olmanın rahatlığını yaşıyor olacaksınız.

Diğer Hizmetlerimiz

Referanslarımız

turk-telekom fmk-mimarlik persan
verdi-perde a1-deri aydin-tekstil

Müşteri Yorumlarımız

Bertu Tasarım Evi

ile 3 senedir birlikte çalışmaktayız, özel projelerimizde ki koltukları, berjerleri, pufları ve sandalyeleri kendilerine ilettiğimiz istekleri beklenilenin üstünde ki tasarımları ile her zaman ortaya çıkarttılar, başarılarınızın devamını dilemekteyim.

Tülin Ersöz - Mimar
Tülin Ersöz - Mimar
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.