Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Minder Kırlent Döşeme

Koltuklarınız ne kadar rahat olursa olsun ne kadar tarz olursa olsun onu tamamlayacak bir diğer ayrıntı ise kırlentler ve minderler olacaktır. Dolayı ile özellikle farklı farklı minder tasarımları ile koltuklarınızı ekstra özel bir havaya sokabilirsiniz. Hatta ruh halinize göre istediğiniz minderleri de kullanabilir ve odalarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Minder döşeme seçimlerinizde 500’den fazla kumaş seçeneklerimizim oluşu ile sizlere zorluk yaşatacak gibi görünsek de arzu edeceğiniz kumaş seçeneğinizi yine oldukça hızlı bir şekilde buluyor olacaksınız.

500’den fazla kumaş seçenekleri

Koltuk kırlent kumaşları oldukça bol desen ve renk alternatifi isteyen ürünlerden biridir. Hayvan figürlü, çiçek desenli, simetrik desenler yani aklınıza gelecek ya da gelmeyecek olan birçok kumaş alternatiflerinizi firmamızda bulabileceksiniz. Üstelik sadece desenlere kanmadan, kaliteli kumaş seçeneklerinizi seçeceğinizi de bilerek içiniz rahat bir şekilde bizi tercih edebileceksiniz.

Sizlerde aklınıza dahi gelmeyen bir model seçimi yapabilir ve koltuklarınıza yepyeni bir hava katabilirsiniz. İsterseniz çok iddialı ya da klasik seçimler ile de kırlent modelleri arasında karar verebilirsiniz.

Kaliteli işçilik

Kırlent dikiminde önemli olan elbette kumaşın kalitesi kadar kaliteli işçilikte öncelikli olarak ön plana çıkıyor olacak. Seçmiş olduğunuz kumaşınızdan sonra iş firmamıza düşüyor ve istediğiniz boyutlarda kırlentleriniz yapılarak sizlere teslime diliyor olacak. İsterseniz 3 boyutlu kumaşlardan seçimler yapabilir, isterseniz saten kırlent kumaşlarına göz atabilir ya da desenli kırlent kumaşlarından yani kısaca tüm kumaşlardan istediğinizi seçerek en kaliteli ve profesyonel dikimler ile kırlent ve minderlerinizi teslim alabileceksiniz.

Koltuklarınızı konuşturun
var olan koltuklarınız artık biraz demode duruyor olabilir ve odaya istediğiniz havayı katmıyor olabilir. İşte tam da bu anlamda yapmanız gereken ona ufak bir dokunuş yapmak olacak. Koltuklarınızda değişim olsun istemiyorsanız o halde minder döşeme kumaşlarından istediklerinizi seçerek kırlent yaptırabilir ve koltuklarınızda kullanarak hemen koltuk takımınızın havasını değiştirebilirsiniz.

En güzel kırlent modelleri

En güzel kırlent modellerini oluşturmak istiyorsanız ve fikir arıyorsanız sitemizden yardım alabilirsiniz. Geniş kumaş seçeneklerimiz içinde elbette beğeneceğiniz onlarca farklı kumaş olacaktır. İsterseniz birbirinden farklı tasarımlar yaptırabilir ya da hepsini aynı seçmiş olduğunuz kumaştan yaptırabilirsiniz. Boyutlarını da kendiniz talep edebilir ve büyük ya da küçük, oval ya da kare gibi farklı farklı birçok özelliklerden oluşan kırlentlere sahip olabilirsiniz.

Minder döşeme kumaşlarını da isterseniz yerlerde kullandığınız minderlerinizde ya da koltuklarınıza kullandığınız minderlerinizde kullanabilirsiniz. Sizler tarzınızı belirleyin ve koltuklarınıza da uyum sağlayacak bir tercih yaparak kısa sürede minder ve kırlentlerinizin teslime edilmesini bekleyiniz.

Uygun fiyata kırlent ve minder dikimleri

Kırlent kumaşlarının ekonomik olmasına önem verdiniz ama peki ya kırlent dikimi ücretleri? Her anlamda ekonomiyi bizde bulacak ve kırlentler için ödeyeceğiniz fiyata oldukça şaşırıyor olacaksınız. Koltuklarınıza yeni bir soluk vermek ceplerinizi yormayacak ve sizler çok uygun fiyatlar ile oturma odalarınıza ve salonlarınıza yepyeni bir hava katacak ve bir nevi koltuklarınızı yenilemiş gibi yansıtıyor olacaksınız. İsterseniz art arda sıralayabileceğiniz kırlentleriniz ile ya da ara ara koyacağınız kırlentler ile yepyeni tasarımlar koltuklarınıza ahenk katacak.

Diğer Hizmetlerimiz

Referanslarımız

turk-telekom fmk-mimarlik persan
verdi-perde a1-deri aydin-tekstil

Müşteri Yorumlarımız

Bertu Tasarım Evi

ile 3 senedir birlikte çalışmaktayız, özel projelerimizde ki koltukları, berjerleri, pufları ve sandalyeleri kendilerine ilettiğimiz istekleri beklenilenin üstünde ki tasarımları ile her zaman ortaya çıkarttılar, başarılarınızın devamını dilemekteyim.

Tülin Ersöz - Mimar
Tülin Ersöz - Mimar
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.