Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Koltuk kumaş değişimi

Koltuklarınız, sandalyeleriniz kısaca kullandığınız mobilyalarınız için artık kumaş değişim zamanı geldi diye mi düşünüyorsunuz? O halde en doğru adrestesiniz. Sizler de isterseniz oturma odası koltuk ve sandalye takımlarınız için ya da salon koltuklarınız ve sandalyeleriniz için artık en kaliteli koltuk kumaş değişimini yaptırabileceksiniz.

Mobilya kumaş seçimleri

Mobilya kumaş seçimleri elbette kaliteli olduğu kadar modayı ve günümüzü de yansıtmalıdır. En modern desenler ve renkler ile odalarınıza yeniden canlılık gelecek ve değişim yaptırdığınız için oldukça memnun kalacaksınız. Özellikle 500’ü geçen farklı kumaş örneklerimizden biri mutlaka sizin tarzınızı yansıtıyor olacak. Istediğiniz her renkte ve desende kumaş bulmak mümkün olacaktır. Isterseniz deri isterseniz saten ya da Flok süet yani yok yokun olduğu bir katalog ile sizlerde kumaş değişimi konusunda aradığınızı bulmuş olacaksınız.

Mobilya kumaş değişimi yapmak için ilk olarak kumaş seçimini hakkında karar vermeniz ve sonrasında ise o kategoride dahi yüzlerce farklı renk ve model içinde kararınızı verebilirsiniz. Özellik le koltuklarınız ve sandalyelerinizi aynı kumaş ile kaplatabileceğiniz gibi ayrı ayrı farklı kumaş seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz elbette. Bu tamamen sizin tarzınız olacak ve sizler oturmaktan hoşlanacağınız ve memnun kalacağınız koltuklara sahip olmalısınız.

Sandalye kumaş değişimi

Sandalye kumaş değişimini de yine firmamız üzerinden yaptırabileceksiniz. Dilerseniz sadece sandalyeleriniz için yüz değişimi yapabilir ve özellikle silinebilir sandalye kumaş örneklerimize bakabilirsiniz. Hem kendini hemen gösterecek hem de temizliği kolay yapılabilecek bir kumaş seçimi ile artık yemekleriniz çok daha keyifli ve mutlu yaşanıyor olacaktır.

Mobilyalarınız hayat buluyor

Artık iyice solmuş hatta yırtılmış mobilyalarınız ile devam etmek zorunda değilsiniz. Onlara hak ettiği değeri verin ve mobilya kumaş değişimi yaptırarak sanki yepyeni alınmış koltuklara sahip olmanın avantajını yaşayın. Özellikle koltuk takımı kumaş değişimi yapmak istediğinizde koltuk kumaşlarınızın seçimi kadar ustanızın kabiliyeti ve kalitesi de çok önemli olacaktır. Dilerseniz bizimle en kaliteli işçiliğe sahip olabilir ve koltuklarınız ile sandalyelerinizi gözünüz kapalı olarak teslim ederek en kısa süre içinde başarılı bir sonuç ile eşyalarınızı teslim alabilirsiniz.

Uzun süre beklemeden koltuklarınıza kavuşun

Özellikle aylarca beklemeden ve odalarınızı boş tutmak zorunda kalmadan tüm koltuk kumaş değişimleriniz için ve sandalye kumaş değişimleriniz için hızın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Dolayısı ile sizlere geniş bir ekip ile hizmet veriyor ve her aşamasında hızlı bir sistem ile çalışarak ama asla kaliteden ödün vermeden başarı ile koltuklarınızı ve sandalyelerinizi teslim ediyoruz. Sizlere kalan da koltuklarınızın keyfini çıkarmak olacak o kadar.

Hayran kalınan tasarımlar

Koltuklarınız odalarınızın en öne çıkan ve gerek rahatlığı ile gerek ise tarzı ile favori olan eşyalarından biridir. Sizlerde artık koltuklara yeniden can vermek gerekiyor diyorsanız firmamızı tercih ederek en kaliteli kumaşlar ile en kaliteli işçilik sayesinde yeniden hayat vererek yepyeni koltuk takımlarınıza ulaşın. İster açık renkli kumaşlar, isterseniz desenli ya da düz modeller. Kısaca sizin zevkinizi yansıtacak seçimleriniz ile isteklerinizi bizlere bildirmeniz yeterli. Kumaşınızı seçiniz ve hızlı ve eksiksiz bir şekilde koltuk kumaş değişiği yapılmış bir halde eşyalarınızı teslim alınız. Tüm kumaş türlerini bulabilecek ve hayal ettiğiniz o tasarımlar ve özel kumaşlar koltuklarınızda yer alıyor olacak.

Diğer Hizmetlerimiz

Referanslarımız

turk-telekom fmk-mimarlik persan
verdi-perde a1-deri aydin-tekstil

Müşteri Yorumlarımız

Bertu Tasarım Evi

ile 3 senedir birlikte çalışmaktayız, özel projelerimizde ki koltukları, berjerleri, pufları ve sandalyeleri kendilerine ilettiğimiz istekleri beklenilenin üstünde ki tasarımları ile her zaman ortaya çıkarttılar, başarılarınızın devamını dilemekteyim.

Tülin Ersöz - Mimar
Tülin Ersöz - Mimar
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.