Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

Koltuk Döşeme

Koltuklarınızdan sıkılmış olabilir ya da eski rahatlığını vermediğini düşünebilirsiniz. Böyle bir durumda yapmanız gereken yıllarca emektar olan koltuklarınızı hemen kapı dışarı etmek değil, onları yeniden tamir ettirmek ve şekillendirmek olmalıdır. Dolayısı ile zaten oldukça yüksek olan koltuk fiyatlarını görünce de en doğrusu koltuk döşemelerinizi değiştirerek yepyeni bir soluk getirebileceğinizi görmeni olacaktır.

Silinebilir kumaş rahatlığı

Özellikle günümüzün en modern kumaşlarını en moda rengi ve desenlerini tercih ederek istediğiniz gibi döşemesini yaptırabilirsiniz. Arzu ederseniz kadife bir kumaş türü ya da kolay silinebilir koltuk döşeme kumaşlarını da yine öncelikler arasında ilk sıraya alabilirsiniz.

500’e yakın kumaş seçenekleri

Döşemelik kumaş seçimi yaparken karşınıza yüzlerce farklı renk ve model çıkmalı ki sizlerde içinden en çok beğendiğinizi seçebilirsiniz. Yani sırf mecbur kaldığınız için ve tamam bu olsun diye diye değil, olmasını istediğiniz ve aklınızda tasarladığınız koltukları ortaya çıkarmak için de koltuk döşemelik kumaşı istediğiniz gibi seçebilmelisiniz.

Koltuk kaplama yaptırmak istiyorsanız hem kumaşı sizlere sunabilecek hem de aynı zamanda koltuklarınıza yeniden hayat verebilecek bir adresi tercih etmeye özen göstermelisiniz. İşinde usta olan eller, sizin eski koltuklarınızı tanımayacağınız bir hale getirecek ve sanki yeni yepyeni bir koltuk takımına sahip olmuşsunuz hissini daha ilk bakışta hemen sizlere yaşatıyor olacaktır. Gerek süngerlerinin değişmesi gerek koltuk yüzü değiştirerek koltuklarınıza yeni bir soluk getirmesi usta ellerden çıkıldığında yıllarca aynı kalite ile kullanabileceğiniz yeni koltuklarınız için imkân sağlamış oluyor.

Başarı Ustaların Elinden Çıkan Şaheser

Sizlerde koltuk yüzlerinizi yakın zamanda değiştirmek istiyorsanız alanında başarıya imza atmış olan koltukdoseme.org adresini tercih edebilirsiniz. Binlerce farklı kartelalarda olan örneklerden esinlenebilir ve koltuklarınızı uzman ellere teslim edebilirsiniz.

Uygun maliyetler

Yeni bir koltuk almak yerine koltuk yüzü değiştirme yaparak çok daha avantajlı bir alışveriş ortaya çıkabilirsiniz. Zaten pahalı olan kısım koltukların iskelet kısımları değil mi? Onlarda sizler de olduğuna göre dahasını dert etmeden istediğiniz koltuk yüzlerini beğenin ve koltuklarınıza en uygun maliyetler ile yapılmasını izleyerek, yeni koltuklarınıza kavuşmanın rahatlığını ve mutluluğu yaşayınız

Koltuk ve sandalye uyumu

Genellikle salonlarda koltuk takımları ile sandalyeler bir uyum içinde yer alır. Koltukların değişmesi demek sandalyelerin de kaplama yerlerinin değişmesi anlamına gelmelidir bizce. Aksi halde biri yep yeni dururken biri hem farklı desende hem de daha eski bir görüntü ortaya koyar. Sonuç olarak tam bir bütünlük sağlamak için isterseniz aynı renk kumaş ve desende, ya da farklı kumaş ve desen renk seçeneklerinden birini seçerek sandalye kaplaması yaptırabilirsiniz.

Özellikle sandalye kaplaması yaparken kir tutmayan ve kolay silinebilen sandalye kaplama kumaşlarını tercih etmelisiniz. Malumunuz üzerine yemek dökülme riski çok daha fazla ve dolayısı ile sizler için birkaç dakika lekeyi çıkaracak kumaşlar çok daha gerekli. Bunun için de yine hem fikir almak hem de örnek kumaşları görmek adına koltukdoseme.org adresini baz alabilirsiniz.

Uygun fiyatlar

Ekonomik koltuk döşeme yaptırmak istiyorsanız sizlerde en kısa zamanda fiyat almak için bizim ile görüşebilirsiniz. Ucuz koltuk döşeme firması aramak yerine, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunan bir firma arayışı içine girmeniz çok daha önemli. Uzun yıllar severek kullanmanız için koltuk kumaşlarınızın kalitesi ve aynı zamanda yapılan işçilik oldukça önemlidir. Bunları baz aldıkça hayallerinize oluşturduğunuz koltuklarınıza tekrardan ekonomik fiyatlar ile kavuşabilirsiniz. O halde hem sandalye kaplama hem de koltuk kaplama için firma ile hemen randevulaşarak detaylı bilgi almaya hazır olun deriz.

Diğer Hizmetlerimiz

Referanslarımız

turk-telekom fmk-mimarlik persan
verdi-perde a1-deri aydin-tekstil

Müşteri Yorumlarımız

Bertu Tasarım Evi

ile 3 senedir birlikte çalışmaktayız, özel projelerimizde ki koltukları, berjerleri, pufları ve sandalyeleri kendilerine ilettiğimiz istekleri beklenilenin üstünde ki tasarımları ile her zaman ortaya çıkarttılar, başarılarınızın devamını dilemekteyim.

Tülin Ersöz - Mimar
Tülin Ersöz - Mimar
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.